![סטודנטים/יות במסלול להוראה מכללת בית ברל דנים בנושא הובלת שינוי סביבתי ביישובים, יום הסביבה הבינלאומי 2016 AEJI story](http://www.aeji.org.il/sites/default/files/imagecache/main_area_half/2016_story_imgs/beit_berl_groupseker.jpg)
שלום ,
תודה על היענותכם/ן למלא השאלון .
השאלון מיועד לסייע לנו לאפיון עדיפויות וצרכים של התושבים ביישובי החברה הערבית בכלל, ויישובי אזור המשולש הדרומי בפרט, לשם פיתוח תכנית מנהיגות סביבתית ארוכת טווח ודרכים ליישומה במסגרת היישובים.[1]
תשובותיכם/ן ישמשו למטרות פיתוח וגיבוש תכנית למנהיגות סביבתית של הדור הצעיר ביישובים בלבד . במידה מעוניינים, לא חייבים לכתוב שם.
תרומתכם/ן חשובה מאוד , ואנו מעריכים זאת ומודים על כך מראש,
בברכה,
צוות התכנית מנהיגות סביבתית
האגודה לצדק סביבתי
[1] הסקר מבוסס על שאלון שפיתחה האגודה לצדק סביבתי במסגרת פרויקט חזון ירוק שיושם ביישובי המשולש הדרומי (2009-14). שאלון זה הורחב ועובד סטטיסטית ע"י לינה בדיר, מורה למדעים בכפר קאסם לצורך עבודת גמר לתואר שני בסמינר הקיבוצים (2013). העבודה הסופית של לינה נמצאת באתר של האגודה לצדק סביבתי .